Książki       Film        Jakie piwo?        O Guinnessie        Picie piwa        Piwo wśród młodzieży        Typ piwa       

Co lubimy czytać oglądać i pić w czasie naszego odpoczynku?

jakie piwoWitamy na stronie poświęconej szeroko pojętemu tematowi rozrywki. Znajdziesz tu ciekawe pozycje książkowe, filmowe a także ciekawe artykuły dotyczące piwa czy innych napojów. Wraz z poszczególnymi pozycjami książek i filmów podajemy przybliżone ceny.

Środki masowego przekazu, spośród których najbardziej powszechnymi są radio telewizja oraz prasa stawiają sobie za zadanie przekazanie nam pewnych bardziej lub mniej ważnych informacji. Sposób, w jaki to robią ma bardzo duży wpływ na to jak odbieramy wiadomości, które do nas docierają.

Można to spostrzec na przykład podczas wyborów, kiedy media starają się ukierunkować nasza uwagę na konkretnego kandydata. Jest to rodzaj manipulacji, która bardzo skutecznie, choć dyskretnie pozwala ukształtować naszą opinię. Podobnie jest w przypadku krótkich filmów mających nas zachęcić do kupna pewnych produktów. Ktoś powiedział, że reklama jest dźwignia handlu z pewnością się nie mylił, dlatego ich twórcy często wykorzystują metody manipulacji i perswazji, aby była ona bardziej skuteczna. Jak widać środki masowego przekazu maja znaczący wpływ na nasze życie. Nie tylko na to, co kupujemy, jeżeli nawet nie jest nam to do niczego potrzebne, ale również na to, jakich dokonujemy wyborów w poszczególnych jego dziedzinach.